TelegramLogo

بخش مراقبت های ویژه قلب CCU درمنزل

CCU1

واحد مراقبت های قلب (CCU) یا بخش مراقبت های ویژه قلب (CICU) می باشد.

بخش بیمارستانی تخصصی مراقبت از بیماران مبتلا به حملات قلبی، آنژین ناپایدار، اختلالات قلبی انواع مختلف بیماری قلبی است که مستلزم نظارت مستمر و درمان است.

ویژگی اصلی مراقبت های عروق قلب، دسترسی به تله متری یا نظارت مستمر بر ریتم قلب توسط الکتروکاردیوگرافی است. برای جلوگیری از پیشرفت بیماری از دارو، قلب زایی یا defibrillation استفاده کنید. به علت وجود آریتمی های نسبتا رایج در این گروه، بیماران مبتلا به انفارکتوس میوکارد یا آنژیوگرافی ناپایدار، به بخش مراقبت های عروق قلب ارجاع داده می شوند.

واحد مراقبت های قلب، بخش هایی از، بخش مراقبت های ویژه هستند که به مراقبت از بیماران قلبی می پردازند. این واحدها معمولا در بیمارستان ها حضور دارند که به طور معمول در جراحی قلب و عروق دخالت می کنند.

CCU2

مراقبت های حاد قلب

واحدهای مراقبت های حاد قلب (ACCUs)، همچنین به نام "واحد مراقبت های قلب حیاتی" (CCCUs)، معادل مراقبت های شدید ارائه شده توسط سطح خدمات ارائه شده می باشند. بیماران مبتلا به انفارکتوس حاد قلبي، شوک قلبي و يا پس از عمل، بيماران مبتلا به قلب باز معمولا در اينجا اقامت دارند.

مراقبت از عروق قلب زیر حنجره

واحدهای مراقبت از قلب زیر حاد (SCCUs)، همچنین به نام واحد پیشرفته مراقبت (PCUs)، واحدهای مراقبت های قلب بینایی (ICCUs) یا واحدهای پله ای واحدی، سطح مراقبت از بخش مراقبت های ویژه و طبقه پزشکی عمومی را فراهم می کنند. این واحدها بیمارانی را بررسی می کند که نیاز به سنجش قلبی دارند، مانند کسانی که آنژین ناپایدار هستند.

 

جهت سفارش آنلاین خدمات در منزل اینجا را کلیک کنید 

Cantact us 

شعبه مرکز 88343500 به صورت شبانه روزی

شعبه شرق 77090019 به صورت شبانه روزی

شعبه شمال 22961271 به صورت شبانه روزی